Zapraszamy do układania kwietnych dywanów na Boże Ciało. W poniedziałek, wtorek i środę w godz. od 8:00 do 12:00 i od 16:00 do 18:00, od strony nowej zakrystii, prosimy przynosić posegregowane w kolorach płatki kwiatów, pocięte gałązki tui, paproci, trzmieliny, itp. Osoby chcące pomóc w układaniu dywanów prosimy o zgłaszanie się do p. Darka Urbaniaka.